pealkiri
Avaleht          Jooga         Õpetaja       Päikesejooga         Lisa lugemist        Galerii           Arhiiv

JOOGA ÕPETAJATE  KURSUS  OTEPÄÄL

10. -  22. august  ja  7. – 19. september 2009

Jooga õpetajate kursus on   vastavalt jooga õpetajate rahvusvahelisele  programmile ja nõuetele  200 tundi pikk  ning  toimub kahes osas.  Kursus haarab  jooga klassikalisi  harjutusi,  asanaid  ning õpetamise metoodikat, seda nii  praktiliselt  kui teoreetiliselt.  Kavas on  hingamisharjutused, meditatsioon, mantrad, lõdvestumine  ja teised traditsioonilised  jooga tehnikad,  samuti inimese anatoomia,  füsoloogia ja energeetilised süsteemid. Jooga filosoofia, eetika, elustiil ja ajalugu ning jooga eristiilid.    

Kursus algab esmaspäeval, 10. augustil.,  kell 14.00 ja lõpeb laupäeval 22.augustil kell 14.00. Teine osa septembris algab ja lõpeb täpselt samamoodi.  Tööpäeviti alustame  kell  6.30 ja lõpetame kell 20.30.  Kavas on  kaks  jooga  füüsiliste harjutuste tundi, hingamisharjutused,  teoreetiline osa  ning  meditatsioonid, kaks taimetoidu söögikorda, tee pausid.

Kursuse osalejatel, palun, kaasa võtta  võimlemise matt, mugav spordi rõivastus (eelistatud on naturaalsed  materjalid). Arvestada  tuleb nii  soojema kui  jahedama  ilmaga.  Jooga võimlemine toimub paljajalu või sokkides.  Vajalik on   meditatsiooni sall,   mida  saab  kasutada  mediteerimisel ja lõdvestumisel. Istumiseks padi.

Elame Saaremäe Külalistemajas, Saare 6, Otepääl.       
 

Avaldus, koolituse tasu   ja osalemise tingimused  siin

Õpetaja Milda  Maria  Trinskyte    56 609 669,   657 87 96

mildamaria@peaasi.ee
  © PeaAsi MTÜ